Biely porcelánový hrnček Design Letters Personal L

Z tohto personalizovaného hrnčeka ranná káva jednoducho chutí o kvapku lepšie. Jemu využitiu sa však medze nekladú, v interiéri mu to pristane aj ak... viac informácií »
Biely porcelánový hrnček Design Letters Personal L
14 EUR17,99 EUR Zľava -22%
Kúpiť v e-shope »
Z tohto personalizovaného hrnčeka ranná káva jednoducho chutí o kvapku lepšie. Jemu využitiu sa však medze nekladú, v interiéri mu to pristane aj ak...

Z tohto personalizovaného hrnčeka ranná káva jednoducho chutí o kvapku lepšie. Jemu využitiu sa však medze nekladú, v interiéri mu to pristane aj ak doň vložíte drobný kvet, či ho použijete na pracovnom stole napríklad na kancelárske potreby. Je vyrobený z kostného porcelánu, vďaka ktorému je mimoriadne ľahký, žiarivo biely a v neposlednom rade tiež odolný. Pri opatrnom zaobchádzaní vám tak bude verne slúžiť desiatky rokov.
Tento kvalitný tovar Biely porcelánový hrnček Design Letters Personal L je k dostaniu bez ťažkostí u nás v sekcii čaj a káva. Vyhľadajte si akčné výrobky z tejto známej rubriky za najlepšie ceny. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Design Letters dlhodobo vyrába vysoko kvalitné produkty. Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac produktov od dodávateľa Design Letters. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený produkt Biely porcelánový hrnček Design Letters Personal od skvelej značky Design Letters je k dispozícii zrovna za super cenu. Teraz môžete mať za 14 EUR.