Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams Motion, 22 x 22 cm

Kvalitný riad tvorí bezpochyby základ každej kuchyne. Austrálska značka Maxwell & Williams okrem vysokej funkčnosti navrch pridáva aj elegantný... viac informácií »
Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams Motion
Kvalitný riad tvorí bezpochyby základ každej kuchyne. Austrálska značka Maxwell & Williams okrem vysokej funkčnosti navrch pridáva aj elegantný...

Kvalitný riad tvorí bezpochyby základ každej kuchyne. Austrálska značka Maxwell & Williams okrem vysokej funkčnosti navrch pridáva aj elegantný dizajn, ktorý sa stane pýchou vašej jedálne. Inak tomu nie je ani pri kolekcii Motion, ktorá je vyrobená z porcelánu. Vďaka nemu je pre riad charakteristická žiarivá belosť, pevnosť a odolnosť proti vysokým teplotám. Bez obáv tak kúsky môžete vložiť do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Obľúbený a akčný produkt Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams Motion, 22 ide získať jednoducho tu na našom webe v populárnej rubrike taniere! Teraz si môžete vybrať skvelé produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu!

Tento veľmi žiadaný produkt Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams Motion, 22 x 22 cm originál od značky Maxwell & Williams pohodlne zoženiete tu a teraz za dobrú cenu. Teraz za 15 EUR.