Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams East Meets West, 21,5 x 21,5 cm

Pokiaľ vo svojej jedálni dávate prednosť jednoduchosti, ale zároveň vysokej funkčnosti, bude kolekcia East Meets West od austrálskej značky Maxwell &... viac informácií »
Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams East Meets West
Pokiaľ vo svojej jedálni dávate prednosť jednoduchosti, ale zároveň vysokej funkčnosti, bude kolekcia East Meets West od austrálskej značky Maxwell &...

Pokiaľ vo svojej jedálni dávate prednosť jednoduchosti, ale zároveň vysokej funkčnosti, bude kolekcia East Meets West od austrálskej značky Maxwell & Williams niečo pre vás. Vyrobená je z nestarnúceho porcelánu, medzi ktorého hlavné prednosti patrí najmä žiarivá belosť, pevnosť a odolnosť proti vysokým teplotám. Vďaka tomu kúsky bez obáv môžete umývať v umývačke aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.Super výrobok je k dispozícii bez ťažkostí tu na našich stránkach v sekcii taniere. Teraz nájdete iné produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu! Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Maxwell & Williams. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento akčný výrobok Biely porcelánový hlboký tanier Maxwell & Williams East od nášho výrobcu Maxwell & Williams ľahko zoženiete na našich stránkach teraz vo výpredajové akciu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 15,49 EUR.