Biely pohárik na zubné kefky Wenko Cordoba

Prudko elegantná, rafinovaná a nadčasovo moderná, taká je nová kolekcia kúpeľňových doplnkov Wenko. Tie pristanú každej kúpeľni a povýšia ju z... viac informácií »
Biely pohárik na zubné kefky Wenko Cordoba
Značka: Wenko
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prudko elegantná, rafinovaná a nadčasovo moderná, taká je nová kolekcia kúpeľňových doplnkov Wenko. Tie pristanú každej kúpeľni a povýšia ju z...

Prudko elegantná, rafinovaná a nadčasovo moderná, taká je nová kolekcia kúpeľňových doplnkov Wenko. Tie pristanú každej kúpeľni a povýšia ju z obyčajného miesta bežnej očisty na vašu súkromnú oázu pokoja.Zľavový tovar Biely pohárik na zubné je k dostaniu bez problémov na našich stránkach v obľúbenej sekcii poháriky na zubné kefky. Pripravili sme iné výrobky z tejto sekcie v zľave! Treba hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitného tovaru značky Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka Wenko pre vás vyrába top sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob!

Veľmi žiadaný produkt Biely pohárik na zubné kefky od poprednej spoločnosti Wenko jednoducho môžete zohnať dnes za neuveriteľne nízku cenu. Cena už od 9,49 EUR.