Biely nočný stolík s 3 zásuvkami Actona Linnea

Súčasný dizajn, ktorý ale pamätá na minulosť a berie si z nej to najlepšie. Taká je stratégia dánskej značky Actona, ktorá vo svojom nábytku... viac informácií »
Biely nočný stolík s 3 zásuvkami Actona Linnea
Značka: Actona
229 EUR
Kúpiť v e-shope »
Súčasný dizajn, ktorý ale pamätá na minulosť a berie si z nej to najlepšie. Taká je stratégia dánskej značky Actona, ktorá vo svojom nábytku...

Súčasný dizajn, ktorý ale pamätá na minulosť a berie si z nej to najlepšie. Taká je stratégia dánskej značky Actona, ktorá vo svojom nábytku kombinuje modernosť s ľahkým retro náznakom.

Vďaka širokému sortimentu tejto severskej ikony si tak v rovnakom duchu môžete zariadiť celý domov: od obývacej izby cez jedáleň, spálňu, pracovňu po chodbu. Začnite teraz a bývajte vo veľkom štýle!Obľúbený a akčný produkt Biely nočný stolík s 3 zásuvkami Actona možno zakúpiť taktiež na našom webe v známej sekcii nočné stolíky! Pripravili sme pre vás ešte ďalšie výrobky z našej kategórie jednoducho online. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite na ďalšie skvelé produkty od značky Actona. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Biely nočný stolík s 3 od poprednej značky Actona je možné zakúpiť v našej internetovej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Teraz len za 229 EUR.