Biely nástenný vešiačik na kuchynské nástroje YAMAZAKI Trio

Yamazaki, to je synonymum pre kvalitu, ladné tvary a efektívne využitie. Miluje výzvy a verí, že sme sa narodili pre to, aby sme sa neustále vyvíjali... viac informácií »
Biely nástenný vešiačik na kuchynské nástroje YAMAZAKI Trio
Značka: YAMAZAKI
27 EUR
Kúpiť v e-shope »
Yamazaki, to je synonymum pre kvalitu, ladné tvary a efektívne využitie. Miluje výzvy a verí, že sme sa narodili pre to, aby sme sa neustále vyvíjali...

Yamazaki, to je synonymum pre kvalitu, ladné tvary a efektívne využitie.

Miluje výzvy a verí, že sme sa narodili pre to, aby sme sa neustále vyvíjali a menili.

Dizajnéri značky Yamazaki vnášajú do svojich produktov nové myšlienky a kreativitu, a tak vznikajú kúsky, ktoré sú nielen dekoratívne, ale tiež funkčné.

Poznámka:
Výrobok sa dodáva s prísavkami, skrutkami a samolepiacimi magnetmi. Magnety sú malé a okrúhleho tvaru. Odporúčame teda zvoliť inštaláciu pomocou skrutiek (do dreva alebo s hmoždinkami do steny). Podarený výrobok Biely nástenný vešiačik na kuchynské nástroje YAMAZAKI Trio môžete dostať pohodlne tu na stránkach v známej kategórii vešiaky na stenu. Pripravili sme podobné produkty z tejto populárnej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! To nie je všetko, náš sortiment je široký! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé produkty značky YAMAZAKI. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Významný výrobca YAMAZAKI pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitný tovar. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Biely nástenný vešiačik na kuchynské nástroje od nášho popredného výrobcu YAMAZAKI jednoducho môžete získať momentálne na webe lacno! K dispozícii teraz v predaji za 27 EUR.