Biely nástenný kuchynský organizér Wenko Magna

Urobte si poriadok v kuchyni. Kuchynský organizér Magna vám to uľahčí. Horná polička s rozmermi 29,5 x 6 cm je obzvlášť užitočná na korenie,... viac informácií »
Biely nástenný kuchynský organizér Wenko Magna
Značka: Wenko
40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Urobte si poriadok v kuchyni. Kuchynský organizér Magna vám to uľahčí. Horná polička s rozmermi 29,5 x 6 cm je obzvlášť užitočná na korenie,...

Urobte si poriadok v kuchyni. Kuchynský organizér Magna vám to uľahčí.

Horná polička s rozmermi 29,5 x 6 cm je obzvlášť užitočná na korenie, olivový olej alebo iné potrebné koreniny, zatiaľ čo šesť háčikov v spodnej časti organizéra je ideálnych na zavesenie uterákov alebo kuchynského náčinia. Pri varení sa vám bude hodiť aj 29 cm dlhý držiak na kuchynské rolky, aby ste ich mali vždy poruke.

Tyče sú upevnené silikónovými krúžkami a sú vyrobené z kvalitného bambusu. V kombinácii s kovovou konštrukciou s bielym práškovým náterom dodajú vašej kuchyni moderný a nápaditý vzhľad.

Organizér sa pripevňuje na stenu pomocou dvoch širokých magnetov umiestnených na zadnej strane. Prípadne sa dá pripevniť aj pomocou priloženej obojstrannej lepiacej pásky. Obľúbený a akčný produkt je dostupný bezstarostne na našich stránkach umiestnený v rubrike doplnky do kuchyne. Pripravili sme unikátne produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu.

Nový produkt Biely nástenný kuchynský organizér Wenko Magna od dodávateľa kvalitných produktov Wenko pohodlne dostanete tu teraz práve trvalo výhodne. V akcii za 40 EUR.