Biely kvetináč terrazzo s miskou Kave Home Lelis, ⌀ 27 cm

Na terasu i balkón rozhodne patrí rad byliniek a letničiek. V minimalistických terazzo kvetináči od značky Kave Home im to pristane dvojnásobne a vaša... viac informácií »
Biely kvetináč terrazzo s miskou Kave Home Lelis
Značka: Kave Home
85,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na terasu i balkón rozhodne patrí rad byliniek a letničiek. V minimalistických terazzo kvetináči od značky Kave Home im to pristane dvojnásobne a vaša...

Na terasu i balkón rozhodne patrí rad byliniek a letničiek. V minimalistických terazzo kvetináči od značky Kave Home im to pristane dvojnásobne a vaša oáza pokoja pod holým nebom získa ďalšie body za eleganciu.

Vaše rastlinky ocenia predovšetkým misku na doplnenie, ktorá umožňuje spodné zalievanie. Citlivé listy tak zostanú nezmáčané a nehrozí, že by sa korene topili v prebytku vlahy.
Pôsobenie slnečného žiarenia ani vody navyše nezanechá stopy na kráse tohto odolného materiálu.

Vhodné pre použitie v krytých vonkajších priestoroch.V zľave kus obstaráte pohodlne tu u nás v známej sekcii kvetináče. Nájdite si skvelé kusy z tejto sekcie v bezva akcii.

Akčný výrobok Biely kvetináč terrazzo s miskou Kave Home Lelis, ⌀ od nášho popredného výrobcu Kave Home pohodlne zoženiete online v akcii. V súčasnosti je k dispozícii za 85,90 EUR.