Biely konzolový stolík Ragaba Mamo, šírka 105 cm

Postráži vám všetko, čo chcete mať práve poruke ♥ Konzolový stolík je praktický kúsok nábytku, ktorý oceníte v spálni, chodbe ale aj... viac informácií »
Biely konzolový stolík Ragaba Mamo
Značka: Ragaba
229 EUR
Kúpiť v e-shope »
Postráži vám všetko, čo chcete mať práve poruke ♥ Konzolový stolík je praktický kúsok nábytku, ktorý oceníte v spálni, chodbe ale aj...

Postráži vám všetko, čo chcete mať práve poruke ♥

Konzolový stolík je praktický kúsok nábytku, ktorý oceníte v spálni, chodbe ale aj kúpeľni. Poslúži ako pomocník na odkladanie kľúčov či drobností, ktoré vám zrovna prekážajú vo vreckách. Rozumieť však bude aj vašim kvetinám, ktorým to na ňom naozaj pristane.

Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom RAL 9016.

O značke Ragaba:

Či už holdujete minimalizmu alebo si radi skrášľujete domov originálnymi kúskami, nábytok poľskej značky Ragaba vám pomôže. Jednoduché línie a príjemné farby sú krásne samy o sebe, ale budú aj skvelým základom extravagantného interiéru. Pustite uzdu fantázii s touto mladou značkou, ktorá pôsobí na trhu len od roku 2013. Oceníte hlavne štýlové kombinácie farieb a materiálov, ktorými sú prírodné drevo a kvalitná MDF doska. Unikátny a obľúbený tovar ide zohnať v pohode tu na našom webe v známej kategórii uncategorized! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty zo spomínanej kategórie za výborné peniaze. Populárny výrobca medzi zákazníkmi pre vás vyrába kvalitné výrobky Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke ďalšie skvelé produkty značky . Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený produkt Biely konzolový stolík Ragaba Mamo, šírka 105 cm od obľúbeného výrobcu Ragaba ľahko môžete zohnať momentálne za najnižšiu cenu! Teraz zaobstaráte len za 229 EUR.