Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu.... viac informácií »
Biely koberec Universal Atlas Geo
Značka: Universal
26,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu....

Lákajú vás orientálne koberce, ale nefandíte vlne, sú pre vás finančne nedostupné alebo sú len príliš farebné? Stavte na koberce z polypropylénu. Vzhľadovo sú od ručne tkaných kobercov na nerozoznanie. A ak vás od Peržanov odrádza prílišná farebnosť, nechajte sa nimi len inšpirovať a siahnite po modernejšom vzhľade a neutrálnej farbe.

Vzor, ktorý sa objavuje na tradičných kelim kobercoch, pekne doplní moderný interiér a zvyčajne sa páči aj ľuďom, ktorí inak ornamenty neobľubujú.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise? , ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberce: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.
Zľavový produkt Biely koberec Universal Atlas Geo, 60 x 120 cm získate bez problémov na stránkach umiestnený v rubrike koberce! Teraz si môžete vybrať výnimočné výrobky v spomínanej sekcii v akcii! Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho viac! Máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od značky Universal. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný kus Biely koberec Universal Atlas Geo, od populárnej značky Universal je možné zaobstarať práve za rozumné peniaze! Vo skvelej akcii za 26,90 EUR.