Biely koberec Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm

Kolekcia Alpaca Liso vychádza z minimalizmu a jednofarebného dizajnu. Chváli sa pre bosú nohu príjemným vysokým vlasom, ktorý zároveň vytvára... viac informácií »
Biely koberec Universal Alpaca Liso
Značka: Universal
279 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Alpaca Liso vychádza z minimalizmu a jednofarebného dizajnu. Chváli sa pre bosú nohu príjemným vysokým vlasom, ktorý zároveň vytvára...

Kolekcia Alpaca Liso vychádza z minimalizmu a jednofarebného dizajnu. Chváli sa pre bosú nohu príjemným vysokým vlasom, ktorý zároveň vytvára očarujúci vzhľad s meniacimi sa farebnými odtieňmi. Tento kúsok dokáže vizuálne zjednotiť miestnosť a svojou jednoduchosťou ľahko zapadne do rôznych druhov interiéru.

Celý je vyrobený z polyesteru, ktorý je typický svojim elegantným leskom a mäkkosťou príjemnou pre bosú nohu. Je tiež vhodný pre alergikov, pretože nezachytáva prach.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy.
Často hľadaný produkt Biely koberec Universal Alpaca Liso, nájdete teraz tu na stránkach v populárnej kateogrii koberce. Pripravili sme ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Zľavový tovar Biely koberec Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm od dodávateľa so skvelou povesťou Universal jednoducho môžete získať aktuálne v našej ponuke za najnižšiu cenu. Iba teraz za 279 EUR.