Biely keramický téglik na kefky Wenko Mila

Horúca vaňa po dlhom dni v práci, kozmetický rituál v podobe pleťovej masky či obyčajné čistenie zubov. Každý z nás odpočíva v kúpeľni po... viac informácií »
Biely keramický téglik na kefky Wenko Mila
Značka: Wenko
8,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Horúca vaňa po dlhom dni v práci, kozmetický rituál v podobe pleťovej masky či obyčajné čistenie zubov. Každý z nás odpočíva v kúpeľni po...

Horúca vaňa po dlhom dni v práci, kozmetický rituál v podobe pleťovej masky či obyčajné čistenie zubov. Každý z nás odpočíva v kúpeľni po svojom.

Zvoľte doplnky, ktoré urobia všetku prácu za vás. Značka Wenko vie, že pre čo najväčší pôžitok z odpočinku treba robiť kúpeľňové doplnky praktické, aby vám uľahčili prácu.
Veľmi obľúbený tovar Biely keramický téglik na kefky Wenko Mila máte možnosť získať práve teraz na našich stránkach zaradený v sekcii poháriky na zubné kefky. Vyhľadajte si nové produkty z tejto obľúbenej rubriky za výborné peniaze!

Veľa žiadaný produkt Biely keramický téglik na kefky Wenko od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Wenko nájdete v našej ponuke za outletovú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 8,49 EUR.