Biely kameninový hrnček Costa Nova Roda, 300 ml

Riad z kameniny, vyrobený v Portugalsku, iste ocenia tí praktickí z vás. Okrem originálneho vzhľadu je totiž vhodný na mnoho využití. Vďaka glazúre... viac informácií »
Biely kameninový hrnček Costa Nova Roda
Značka: Costa Nova
11,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Riad z kameniny, vyrobený v Portugalsku, iste ocenia tí praktickí z vás. Okrem originálneho vzhľadu je totiž vhodný na mnoho využití. Vďaka glazúre...

Riad z kameniny, vyrobený v Portugalsku, iste ocenia tí praktickí z vás. Okrem originálneho vzhľadu je totiž vhodný na mnoho využití. Vďaka glazúre pri 1180 °C ho môžete využiť ako pre prípravu pokrmov v rúre, tak pre uskladnenie potravín do mrazničky. Najlepšie mu to ale pristane na stole pri veľkých rodinných oslavách.

Poznámka: kvôli jedinečnej ručnej výrobe sa môže veľkosť a farba produktu jemne líšiť.Tento exkluzívny produkt Biely kameninový hrnček Costa Nova Roda, 300 ml získate taktiež tu na webe v známej kategórii čaj a káva. Teraz získate výnimočné produkty zo spomínanej kategórie za najlepšie ceny. U zákazníkov obľúbená značka Costa Nova poskytuje pre svojich zákazníkov prémiové výrobky

Výnimočný a žiadaný tovar Biely kameninový hrnček Costa Nova Roda, od skvelej značky Costa Nova môžete zohnať tu a teraz práve za výhodné peniaze. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 11,99 EUR.