Biely dávkovač tekutého mydla na infračervené svetlo Wenko Treviso

Zoznámte sa so značkou Wenko. Tohto majstra na zmysel a poriadok využijete v kúpeľni aj kuchyni. Vďaka jeho všestrannosti a praktickosti ste z neho... viac informácií »
Biely dávkovač tekutého mydla na infračervené svetlo Wenko Treviso
Značka: Wenko
52,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zoznámte sa so značkou Wenko. Tohto majstra na zmysel a poriadok využijete v kúpeľni aj kuchyni. Vďaka jeho všestrannosti a praktickosti ste z neho...

Zoznámte sa so značkou Wenko. Tohto majstra na zmysel a poriadok využijete v kúpeľni aj kuchyni. Vďaka jeho všestrannosti a praktickosti ste z neho dokázali urobiť bestseller na Bonami ♥
Jeho prevádzka je zaistená bežnými batériami AA 1,5 V, ktoré je nutné dokúpiť zvlášť. Pred použitím sa uistite, že je prístroj zapnutý pomocou prepínača na pravej strane.

Súčasťou balenia sú súčiastky, obojstranné lepiace podložky na upevnenie bez vŕtania. Ak sa rozhodnete pripevniť dávkovač mydla lepiacou páskou, odporúčame použiť lepidlo na voľné plochy na zadnej strane pre lepšie držanie – nie je však súčasťou balenia. Upevňovacia vzdialenosť medzi stojanom a povrchom, ktorým môže byť napríklad umývadlo, musí byť najmenej 20 – 30 cm.

Pred použitím sa uistite, že je prístroj zapnutý pomocou prepínača na pravej strane. Tento skvelý produkt Biely dávkovač tekutého mydla na infračervené svetlo Wenko môžete získať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike dávkovače. Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné výrobky v spomínanej kategórii z pohodlia domova! Vehlasný dodávateľ Wenko má v stálej ponuke top produkty Urobte si radosť!

Tento vynikajúci produkt Biely dávkovač tekutého mydla na infračervené od skvelej značky Wenko môžete získať tu a teraz za výpredajovú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 52,90 EUR.