Biely blok na nože a kuchynské náčinie z bambusového dreva Wireworks Knife&Spoon

Načo vymýšľať zložitosti, keď sú veci aj tak najkrajšie vo svojej základnej, jednoduchej podobe? To je myšlienka, ktorá sa nesie celou tvorbou... viac informácií »
Biely blok na nože a kuchynské náčinie z bambusového dreva Wireworks Knife&Spoon
Značka: Wireworks
65,90 EUR82,90 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Načo vymýšľať zložitosti, keď sú veci aj tak najkrajšie vo svojej základnej, jednoduchej podobe? To je myšlienka, ktorá sa nesie celou tvorbou...

Načo vymýšľať zložitosti, keď sú veci aj tak najkrajšie vo svojej základnej, jednoduchej podobe? To je myšlienka, ktorá sa nesie celou tvorbou anglického štúdia Wireworks. A tak aj blok na nože a stojan na kuchynské náčinie v jednom sa na nič nehrá, ale napriek tomu v ňom nájdete to, čo presne čakáte – plnú funkčnosť a nádhernú prirodzenosť. Všetky výrobky Wireworks sú vyrobené z masívneho dreva.Akčný a v zľave produkt Biely blok na nože a kuchynské náčinie z bambusového dreva Wireworks Knife&Spoon môžete zaobstarať aktuálne na webe zaradený v kategórii stojany na kuchynské náčinie. Teraz môžete kúpiť nové produkty zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze! Obľúbená značka Wireworks vám predstavuje kvalitný tovar. A tu je dôkaz.

Dizajnový tovar Biely blok na nože od spoločnosti Wireworks jednoducho získate práve teraz u nás za neuveriteľne nízku cenu. Ponuky od 65,90 EUR.