Biely bavlnený dámsky župan Buldan’s Simba, veľkosť XXL/XXXL

Doprajte si po horúcom kúpeli alebo sprche upokojujúci dotyk elegantného dámskeho županu od Buldan's, v ktorom sa budete cítiť ako na luxusnom domácom... viac informácií »
Biely bavlnený dámsky župan Buldan's Simba
Značka: Buldan's
97,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si po horúcom kúpeli alebo sprche upokojujúci dotyk elegantného dámskeho županu od Buldan's, v ktorom sa budete cítiť ako na luxusnom domácom...

Doprajte si po horúcom kúpeli alebo sprche upokojujúci dotyk elegantného dámskeho županu od Buldan’s, v ktorom sa budete cítiť ako na luxusnom domácom wellness pobyte.

Je vyrobená zo zmesi ľanu (80 %) a bavlny (20 %). Táto kombinácia prírodných materiálov mu dodáva mnoho pozitívnych vlastností:
– Tkanina je mimoriadne pevná a odolná – takže si zachováva svoj tvar aj pri častom praní.
– Tkanina je príjemná a hypoalergénna, takže je ideálna pre citlivú pokožku.
– Má vysokú priedušnosť a absorpciu vlhkosti a rýchlo schne. Zľavový tovar dostanete jednoducho u nás v sekcii župany! Nájdite si ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Vehlasný výrobca Buldan’s poskytuje pre svojich zákazníkov prémiový sortiment. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac! U nás nájdete ďalšie skvelé produkty od výrobcu Buldan’s. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Biely bavlnený dámsky župan Buldan's od kvalitnej spoločnosti Buldan's jednoducho získate tady teraz skutočne výhodne! Teraz môžete získať za skvelú cenu 97,90 EUR.