Bielo-zelený stolový organizér Leitz MyBox, dĺžka 31 cm

Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Tento praktický pomocník má certifikáciu Food safe a je... viac informácií »
Bielo-zelený stolový organizér Leitz MyBox
Značka: Leitz
10,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Tento praktický pomocník má certifikáciu Food safe a je...

Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Tento praktický pomocník má certifikáciu Food safe a je vyrobený z kvalitného plastu bez škodlivých zlúčenín BPA, teda sa nemusíte báť do neho svoje obľúbené pochúťky uložiť.

Vďaka plastovému materiálu sa ľahko čistí a je veľmi odolný proti vode a poškriabaniu. Pre jednoduchšie premiestnenie je v strednej časti šikovné držadlo. Môžete ho smelo kombinovať s úložnou škatuľkou od rovnakej značky. Organizér umiestnite do hornej časti väčšej škatule a pod ním potom zostane ďalšie úložné miesto. Veľa podarený produkt Bielo-zelený stolový organizér Leitz MyBox, dĺžka 31 cm nájdete priamo u nás v známej rubrike organizéry do pracovne! Pripravili sme skvelé produkty z našej sekcie na pár kliknutí! Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac výrobkov od značky Leitz. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Významný dodávateľ Leitz vám môže ponúknuť skvelé výrobky Urobte si radosť.

Tento najpredávanejší produkt Bielo-zelený stolový organizér Leitz od kvalitného výrobcu Leitz dostanete tady navždy výhodne. Ponuky už od 10,99 EUR.