Bielo-zelený skladací hrnček Stojo Biggie Mint, 470 ml

Rána môžu byť hektické, ale nikdy nám to nesmie znepríjemniť pôžitok z obľúbenej kávy či čaju. Skladacie tégliky Stojo z kolekcie Biggie vám... viac informácií »
Bielo-zelený skladací hrnček Stojo Biggie Mint
Značka: Stojo
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rána môžu byť hektické, ale nikdy nám to nesmie znepríjemniť pôžitok z obľúbenej kávy či čaju. Skladacie tégliky Stojo z kolekcie Biggie vám...

Rána môžu byť hektické, ale nikdy nám to nesmie znepríjemniť pôžitok z obľúbenej kávy či čaju.

Skladacie tégliky Stojo z kolekcie Biggie vám zaistia takmer pol litra tekutín a to vo všetkých možných hravých farbách.

Čím sú výnimočné?
✓ ľahko ich zložíte do veľkosti tenkého disku, takže sa zmestia aj do tej najmenšej tašky,
✓ pevné viečko a obímka vás chránia pred vyliatím aj obarením,
✓ dajú sa rozložiť na 4 diely, ľahko sa čistia a sú vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry,
✓premyslený dizajnový vzhľad a široká paleta farieb.

O značke Stojo
Táto značka vám dokáže, že zachraňovanie prírody nevyžaduje vždy veľké obete na vašom životnom štýle, a že môže byť veľmi príjemné. Cestovné tégliky Stojo sú vyrobené z bezpečných a recyklovateľných materiálov a hravo nahradia až 500 jednorazových téglikov ročne.Kvalitný a obľúbený produkt Bielo-zelený skladací hrnček Stojo Biggie môžete kúpiť bez ťažkostí na našich stránkach v známej rubrike termohrnčeky. Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty zo spomínanej rubriky za outletovú cenu! Populárna značka v očiach zákazníkov Stojo vám ponúka kvalitný sortiment. A to ešte nie je všetko!

Úplne jedinečný tovar Bielo-zelený skladací hrnček Stojo Biggie Mint, originál od výrobcu Stojo ľahko zaobstaráte momentálne v zľave! Akčná cena od 21,90 EUR.