Bielo-zelený podstavec pod monitor Leitz

Vedeli ste, že zdvihnutie monitora do optimálnej výšky pomáha správnemu držaniu tela? Vďaka plastovému stojanu Leitz môžete umiestniť monitor do... viac informácií »
Bielo-zelený podstavec pod monitor Leitz
Značka: Leitz
50,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vedeli ste, že zdvihnutie monitora do optimálnej výšky pomáha správnemu držaniu tela? Vďaka plastovému stojanu Leitz môžete umiestniť monitor do...

Vedeli ste, že zdvihnutie monitora do optimálnej výšky pomáha správnemu držaniu tela? Vďaka plastovému stojanu Leitz môžete umiestniť monitor do optimálnej výšky aj pre vaše oči. Konštrukcia základne zaisťuje stabilitu aj pre väčšie monitory alebo počítače typu „všetko v jednom“ s veľkosťou až 27″. Okrem toho priestor pod stojanom poskytuje miesto na klávesnicu.
Veľmi obľúbený tovar Bielo-zelený podstavec pod monitor Leitz možno zakúpiť tiež na stránkach umiestnený v rubrike . Teraz si môžete vybrať podobné kusy z tejto známej sekcie za mimoriadne nízku cenu!

Vynikajúci produkt Bielo-zelený podstavec pod monitor od spoločnosti Leitz máte možnosť získať tady v akcii. Práve teraz za 50,90 EUR.