Bielo-sivý obojstranný pléd z mikrovlákna DecoKing Alhambra, 220 × 240 cm

Plédy na posteľ sú obľúbeným a praktickým doplnkom všetkých spální naprieč celým svetom. Nielenže skryjú oblečené paplóny a uchránia ich... viac informácií »
Bielo-sivý obojstranný pléd z mikrovlákna DecoKing Alhambra
Značka: DecoKing
40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Plédy na posteľ sú obľúbeným a praktickým doplnkom všetkých spální naprieč celým svetom. Nielenže skryjú oblečené paplóny a uchránia ich...

Plédy na posteľ sú obľúbeným a praktickým doplnkom všetkých spální naprieč celým svetom.

Nielenže skryjú oblečené paplóny a uchránia ich tak pred prachom a nečistotami, ale ľahko sa stanú aj prikrývkou pri popoludňajšom odpočinku.

Tento od DecoKing je vyrobený z mikrovlákna, ktoré vás uchváti svojou jemnosťou a hrejivosťou! Unikátny a žiadaný produkt Bielo-sivý obojstranný pléd z mikrovlákna DecoKing Alhambra, 220 × 240 cm možno zaobstarať bezstarostne tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii prikrývky na posteľ. Teraz nájdete obľúbené produkty z našej sekcie vo výpredajovej akcii! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Mrknite na viac výrobkov značky DecoKing. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Bielo-sivý obojstranný pléd z mikrovlákna DecoKing Alhambra, 220 × 240 cm od obľúbenej značky DecoKing ide zaobstarať v našej ponuke za výpredajovú cenu! Ponuka od 40 EUR.