Bielo-sivý koberec Universal Cheroke Triangles, 55 x 110 cm

Koberec, korenie každého interiéru. Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte... viac informácií »
Bielo-sivý koberec Universal Cheroke Triangles
Značka: Universal
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec, korenie každého interiéru. Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte...

Koberec, korenie každého interiéru.

Tou správnou ingredienciou, vďaka ktorej budete chuť dokonalá, je značka Universal. Týmto kobercom dodáte potrebnú šťavu ako svojej obývačke, tak aj spálni.

Čo je heat-frise?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal :
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju razom zaženú. Ich hebký materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale má aj skvelé izolačné vlastnosti a dobre sa udržiava. Vysokokvalitný produkt Bielo-sivý koberec Universal Cheroke Triangles, 55 x 110 cm je k dostaniu bez ťažkostí tu na našom webe v známej rubrike koberce. Teraz si môžete zaobstarať skvelé produkty z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu. Vehlasná značka Universal dlhodobo vyrába veľmi kvalitné výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento exkluzívny výrobok Bielo-sivý koberec Universal Cheroke Triangles, 55 x 110 cm od skvelého výrobcu Universal možno nájsť tu teraz práve so zľavou! V akcii od 23 EUR.