Bielo-sivá komoda s detailmi v dekore dubového dreva s kovovými nohami TemaHome Dann

Komoda Dann je tak ideálnym dominantným doplnkom do obývacej izby (ako odkladací priestor, ale aj ako televízny stolík), rovnako tak aj do spálne na... viac informácií »
Bielo-sivá komoda s detailmi v dekore dubového dreva s kovovými nohami TemaHome Dann
Značka: TemaHome
649 EUR
Kúpiť v e-shope »
Komoda Dann je tak ideálnym dominantným doplnkom do obývacej izby (ako odkladací priestor, ale aj ako televízny stolík), rovnako tak aj do spálne na...

Komoda Dann je tak ideálnym dominantným doplnkom do obývacej izby (ako odkladací priestor, ale aj ako televízny stolík), rovnako tak aj do spálne na oblečenie alebo jedálne ako príborník.

Dvierka komody sa otvárajú posunutím do strán, na pravej strane potom máte vďaka otvorenej poličke možnosť vystaviť dekoratívne objekt alebo suvenír z ciest.

TemaHome je koncept niekoľkých dizajnérov, ktorých spája zmysel pre detaily a vášeň robiť domovy funkčnými i modernými zároveň. Ich hlavné heslo znie – Žite svoje sny. A tým žitím myslia aj bývanie, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou našich životov a formuje aj naše vlastné Ja. A tak pri sebe nosia neustále ceruzku a papier, pretože dobré nápady nikdy nespia a môžu vás prekvapiť kedykoľvek a kdekoľvek. Veľmi obľúbený výrobok Bielo-sivá komoda s detailmi v dekore dubového dreva s kovovými nohami TemaHome Dann môžete zohnať aktuálne tu u nás zaradený v kategórii komody! Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto známej sekcie za rozumné peniaze! Obľúbený dodávateľ TemaHome predstavuje prémiový tovar. U nás vám ponúkneme viac, u nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov od dodávateľa TemaHome. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný tovar Bielo-sivá komoda s detailmi v od známeho dodávateľa TemaHome jednoducho zaobstaráte tu teraz práve navždy výhodne. Práve teraz len za 649 EUR.