Bielo-hnedý keramický kvetináč Vox Caps, výška 14 cm

Nebojte sa pochváliť, aké krásne kvety ste vypestovali. Štýlový keramický kvetináč značky Vox zvýrazní ich pôvab. Jednoduché farby im budú... viac informácií »
Bielo-hnedý keramický kvetináč Vox Caps
Značka: Vox
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nebojte sa pochváliť, aké krásne kvety ste vypestovali. Štýlový keramický kvetináč značky Vox zvýrazní ich pôvab. Jednoduché farby im budú...

Nebojte sa pochváliť, aké krásne kvety ste vypestovali. Štýlový keramický kvetináč značky Vox zvýrazní ich pôvab. Jednoduché farby im budú svedčať v každej miestnosti a pohodlne ich zladíte s ďalšími kúskami nábytku.

Túžite po byte plnom izbových kvetín ako z magazínov, ale zatiaľ sa u vás darilo len kaktusu? Tým sa netrápte a zadovážte si kvetinu, ktorá prežije všetko. Skvelý je napríklad Fikus, Svokrin jazyk alebo Zamioculcas.Úplne jedinečný produkt je dostupný bezprostredne na stránkach umiestnený v sekcii kvetináče. Zaobstarajte si iné produkty z tejto kateógrie za úplne najnižšiu cenu! Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar od dodávateľa Vox. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný tovar Bielo-hnedý keramický kvetináč Vox Caps, od populárnej značky Vox možno nájsť tu a teraz za extra cenu! Lacno za cenu 23,90 EUR.