Bielo-fialová úložná škatuľa s vekom Leitz Office, objem 5 l

Univerzálna škatuľa, ktorá ponúkne útočisko potrebné pre vaše pracovné alebo školské materiály (veľkosť A4) alebo trvanlivé potraviny a ovocie.... viac informácií »
Bielo-fialová úložná škatuľa s vekom Leitz Office
Značka: Leitz
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Univerzálna škatuľa, ktorá ponúkne útočisko potrebné pre vaše pracovné alebo školské materiály (veľkosť A4) alebo trvanlivé potraviny a ovocie....

Univerzálna škatuľa, ktorá ponúkne útočisko potrebné pre vaše pracovné alebo školské materiály (veľkosť A4) alebo trvanlivé potraviny a ovocie. Tento praktický pomocník má certifikáciu Food safe a je vyrobený z kvalitného plastu bez škodlivých zlúčenín BPA, teda sa nemusíte báť do neho svoje obľúbené pochúťky uložiť. Vďaka plastovému materiálu sa ľahko čistí a je veľmi odolný proti vode a poškriabaniu. Pokiaľ škatuľu nevyužívate, môžete ju stohovať do seba spoločne s ďalšími škatuľami z rovnakej kolekcie a ušetriť tak miesto. Môžete ho smelo kombinovať s organizérom od rovnakej značky. Zaujímavý tovar ide nakúpiť bez ťažkostí na našich stránkach v známej sekcii úložné boxy! Teraz môžete kúpiť ešte iné kusy z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Leitz. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Leitz dlhodobo vyrába prvotriedne výrobky.

Najpredávanejší produkt Bielo-fialová úložná škatuľa s vekom Leitz Office, objem 5 od spoločnosti s popredným postavením na trhu Leitz máte možnosť dostať tu lacno! Ceny už od 21,90 EUR.