Biele WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Calla, 47 × 35,5 cm

Klasika je klasika. Biela záchodová doska z kvalitného plastu je odolná a ľahko sa udržiava. Značka Wenko je autorom mnohých rôznych funkčných... viac informácií »
Biele WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Calla
Značka: Wenko
33 EUR
Kúpiť v e-shope »
Klasika je klasika. Biela záchodová doska z kvalitného plastu je odolná a ľahko sa udržiava. Značka Wenko je autorom mnohých rôznych funkčných...

Klasika je klasika. Biela záchodová doska z kvalitného plastu je odolná a ľahko sa udržiava. Značka Wenko je autorom mnohých rôznych funkčných kúpeľňových doplnkov, tak na ňu môžete staviť aj pri zariaďovaní toalety.

Systém Easy-Close je geniálny vynález, ktorý obmedzí partnerské hádky týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky na minimum. Stačí len ľahké poštuchnutie a doska sa sama a bez hluku sklopí.

Vďaka systému Fix-Clip možno celé sedadlo jedným pohybom namontovať, ale aj zložiť. Uľahčuje tak čistenie a zlepšuje hygienu na toalete. Vďaka nastaviteľnému rozpätiu pántov pasuje sedadlo Wenko na všetky štandardné rozmery záchodovej misy.
Podarený výrobok Biele WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Calla, 47 × 35,5 cm máte možnosť kúpiť tiež u nás v známej kategórii záchodové dosky! Teraz nájdete ešte iné výrobky z našej rubriky za výpredajovú cenu.

Zaujímavý produkt Biele WC sedadlo s od výrobcu so skvelou povesťou Wenko ľahko môžete nájsť u nás právě za outletovú cenu! Ponuka od 33 EUR.