Biele stropné svietidlo Markslöjd Galaxy, šírka 125 cm

Moderné závesné svietidlo Galaxy od švédskej značky Markslöjd. Z čiernej kovovej konštrukcie vychádza 7 rôznych textilných lampášov s priestorom... viac informácií »
Biele stropné svietidlo Markslöjd Galaxy
Moderné závesné svietidlo Galaxy od švédskej značky Markslöjd. Z čiernej kovovej konštrukcie vychádza 7 rôznych textilných lampášov s priestorom...

Moderné závesné svietidlo Galaxy od švédskej značky Markslöjd. Z čiernej kovovej konštrukcie vychádza 7 rôznych textilných lampášov s priestorom na žiarovku. Nechajte sa uniesť krásou vesmírnej stavby.

Poznámka: žiarovky nie sú súčasťou dodávky. Zľavový tovar ide kúpiť už dnes na webe v známej rubrike stropné a závesné svietidlá. Teraz si môžete vybrať ešte podobné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za super cenu. Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež viac výrobkov od výrobcu Markslöjd. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavnený produkt Biele stropné svietidlo Markslöjd Galaxy, šírka 125 cm od nášho známeho výrobcu Markslöjd zaobstaráte práve teraz za výpredajovú cenu! Vo skvelej akcii za 220 EUR.