Biele sklenené nástenné hodiny Karlsson Leaf, ø 40 cm

Spojenie nevšedného dizajnu s prvotriednou kvalitou, to je holandská značka Karlsson. Spestrite si vzhľad vášho interiéru jedným z jej štýlových... viac informácií »
Biele sklenené nástenné hodiny Karlsson Leaf
Značka: Karlsson
88,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Spojenie nevšedného dizajnu s prvotriednou kvalitou, to je holandská značka Karlsson. Spestrite si vzhľad vášho interiéru jedným z jej štýlových...

Spojenie nevšedného dizajnu s prvotriednou kvalitou, to je holandská značka Karlsson.

Spestrite si vzhľad vášho interiéru jedným z jej štýlových hodín. Nielen, že miestnosť esteticky okorenia, vďaka ich presnosti už nikdy neprídete nikam neskoro. K ich správnemu fungovaniu stačí len 1 batéria typu AA. Úplne unikátny výrobok získate v pohode tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii hodiny! Teraz si môžete vybrať parádne produkty z tejto sekcie za outletovú cenu. Obľúbený dodávateľ Karlsson má v stále ponuke veľmi kvalitné výrobky U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke ďalšie preverené produkty od výrobcu Karlsson. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný a v zľave produkt Biele sklenené nástenné hodiny od top výrobcu Karlsson jednoducho získate práve teraz u nás v zľave! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 88,90 EUR.