Biela toaletná doska Wenko Urbino

Radi ladíte štýlovosť interiéru až do posledného detailu? Wenko preto prichádza so širokou paletou WC sedadiel vyrobených z kvalitného... viac informácií »
Biela toaletná doska Wenko Urbino
Značka: Wenko
57,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Radi ladíte štýlovosť interiéru až do posledného detailu? Wenko preto prichádza so širokou paletou WC sedadiel vyrobených z kvalitného...

Radi ladíte štýlovosť interiéru až do posledného detailu? Wenko preto prichádza so širokou paletou WC sedadiel vyrobených z kvalitného plastu.

Systém Easy-Close je geniálny vynález, ktorý obmedzí partnerské hádky týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky na minimum. Stačí len ľahké poštuchnutie a doska sa sama a bez hluku sklopí.

Vďaka systému Fix-Clip možno celé sedadlo jedným pohybom namontovať, ale aj zložiť. Uľahčuje tak čistenie a zlepšuje hygienu na toalete. Vďaka nastaviteľnému rozpätiu pántov pasuje sedadlo Wenko na všetky štandardné rozmery záchodovej misy.Veľmi žiadaný produkt Biela toaletná doska Wenko môžete dostať tiež tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii záchodové dosky! Teraz kúpite ďalšie výrobky v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu. V očiach zákazníkov popupárna značka Wenko pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedny produkty

Tento exkluzívny produkt Biela toaletná doska Wenko s pečaťou kvality značky Wenko ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu. Iba teraz za 57,90 EUR.