Biela teleskopická tyč na sprchový záves Wenko, ø 2 cm; dĺžka 110 – 185 cm

Komu by sa chcelo vrhať sa do boja s vŕtačkou. Obzvlášť nie v kúpeľni, kde hrozí porušenie kachličiek. Preto prichádza Wenko so svojimi... viac informácií »
Biela teleskopická tyč na sprchový záves Wenko
Značka: Wenko
19,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Komu by sa chcelo vrhať sa do boja s vŕtačkou. Obzvlášť nie v kúpeľni, kde hrozí porušenie kachličiek. Preto prichádza Wenko so svojimi...

Komu by sa chcelo vrhať sa do boja s vŕtačkou. Obzvlášť nie v kúpeľni, kde hrozí porušenie kachličiek. Preto prichádza Wenko so svojimi praktickými pomocníkmi. Takéto jednoducho nastaviteľné konzoly zvládnete upevniť počas mrknutia oka a môžete hneď zavesiť nový sprchový záves. Je to jednoduché ako lusknúť prstami. Veľa obľúbený výrobok Biela teleskopická tyč na sprchový záves Wenko, ø 2 cm; dĺžka 110 – 185 cm možno kúpiť ľahko tu na našich stránkach v známej sekcii doplnky k sprchovacím závesom. Vyhľadajte si podobné kúsky z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii! To nie je všetko, naša ponuka je široká! Samozrejme, máme v ponuke viac kúskov od dodávateľa Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Biela teleskopická tyč na sprchový záves od spoľahlivej značky Wenko ľahko nájdete momentálne na našich stránkach v akcii. Práve teraz v akcii za 19,99 EUR.