Biela stojacia lampa Zuiver Tripod, ø 50 cm

Ladná ako laň, výnimočná ako príroda sama. Stojacia lampa Tripod od značky Zuiver je výrazom minimalistického prístupu a stelesnením nápadu,... viac informácií »
Biela stojacia lampa Zuiver Tripod
Značka: Zuiver
199 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ladná ako laň, výnimočná ako príroda sama. Stojacia lampa Tripod od značky Zuiver je výrazom minimalistického prístupu a stelesnením nápadu,...

Ladná ako laň, výnimočná ako príroda sama.

Stojacia lampa Tripod od značky Zuiver je výrazom minimalistického prístupu a stelesnením nápadu, ktorý len tak nestretnete. Klasická trojnožka, akú poznáme napríklad z maliarskych stojanov, sa v tomto prípade stala základnou oporou lampy a je zaujímavým a veľmi stabilným spôsobom, ako jej dať správnu rovnováhu.

Textilné tienidlo je potom už len čerešničkou na torte, ktoré dodáva lampe ten správny drive. Je vyrobené z textílie a ku kovovej konštrukcii pripevnené pomocou suchého zipsu. Tento akčný a v zľave kus možno získať bezprostredne tu u nás v známej rubrike stojacie lampy! Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov Zuiver ponúka svojim zákazníkom vynikajúce produkty

Nový produkt Biela stojacia lampa Zuiver Tripod, ø 50 od skvelej značky Zuiver máte možnosť zaobstarať v našej online ponuke za rozumné peniaze! Teraz nakúpite za 199 EUR.