Biela skrinka na topánky Tenzo Svea, , 58 x 129 cm

Kolekcia Svea od spoločnosti Tenzo spája švédsky minimalizmus s jemnou a čistou bielou farbou, ktorá zvýrazní eleganciu každej miestnosti. Nájdite... viac informácií »
Biela skrinka na topánky Tenzo Svea
Značka: Tenzo
469 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Svea od spoločnosti Tenzo spája švédsky minimalizmus s jemnou a čistou bielou farbou, ktorá zvýrazní eleganciu každej miestnosti. Nájdite...

Kolekcia Svea od spoločnosti Tenzo spája švédsky minimalizmus s jemnou a čistou bielou farbou, ktorá zvýrazní eleganciu každej miestnosti.

Nájdite si dokonalý stojan na topánky, ktorý doplní vašu predsieň a šatník a jednoducho uložte až 18 párov topánok.

Na ochranu povrchu podlahy pred poškriabaním odporúčame umiestniť na nohy nábytku plstené podložky.
Vysoko kvalitný produkt Biela skrinka na topánky Tenzo Svea, , 58 x máte možnosť dostať pohodlne tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii police na topánky! Pripravili sme ostatné produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii! Máme toho viac, máme v ponuke však ďalší skvelý tovar od výrobcu Tenzo. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Významný výrobca Tenzo vám ponúka kvalitné produkty.

Tento dizajnový produkt Biela skrinka na topánky Tenzo Svea, , 58 x 129 od značky s tradíciou a dobrou povesťou Tenzo je možné zakúpiť momentálne na webe extra so zľavou. Stojí teraz u nás 469 EUR.