Biela sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 800 ml

Jednoduchosť, funkčnosť, ľahkosť a ekológia. To sú štyri najdôležitejšie piliere, na ktorých bola postavená výroba sklenených dizajnových... viac informácií »
Biela sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou
Značka: ReTap
16 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchosť, funkčnosť, ľahkosť a ekológia. To sú štyri najdôležitejšie piliere, na ktorých bola postavená výroba sklenených dizajnových...

Jednoduchosť, funkčnosť, ľahkosť a ekológia. To sú štyri najdôležitejšie piliere, na ktorých bola postavená výroba sklenených dizajnových fliaš.

Vznikli v Dánsku s myšlienkou pomôcť oceánom zbaviť sa plastových ostrovov, ktoré sú tvorené predovšetkým PET fľašami. Praktické fľaše so škandinávskym dizajnom sú vyrobené z odolného borosilikátového skla a sú ručne fúkané v Česku.

Fľaše sú ozdobené farebným viečkom z termoplastického elastoméru, ktorý neobsahuje bisfenol A (BPA) a je tak nezávadný pre naše zdravie.

Produkty Retap majú doživotnú záruku, no môže sa stať, že sa vaša obľúbená fľaša rozbije. Ak sa tak stane, neváhajte pre reklamáciu využiť tento formulár.

Výrobca garantuje výmenu, ktorú je možné na zakúpený produkt uplatniť raz.

Vynikajúci produkt Biela sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 800 ml od obľúbeného výrobcu ReTap ľahko zaobstaráte práve dnes so zľavou. Práve teraz len za 16 EUR.