Biela nádoba na olej Yamazaki Tower, 250 ml

Praktické doplnky od prémiovej japonskej značky Yamazaki zjednodušia organizáciu vašej domácnosti a pomôžu do nej vniesť poriadok. Výrobky sa... viac informácií »
Biela nádoba na olej Yamazaki Tower
Značka: YAMAZAKI
15,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Praktické doplnky od prémiovej japonskej značky Yamazaki zjednodušia organizáciu vašej domácnosti a pomôžu do nej vniesť poriadok. Výrobky sa...

Praktické doplnky od prémiovej japonskej značky Yamazaki zjednodušia organizáciu vašej domácnosti a pomôžu do nej vniesť poriadok. Výrobky sa vyznačujú výnimočnou kvalitou vyhotovenia, účinnosťou a jedinečným dizajnom, ktorý sa nesie v modernom minimalistickom duchu.

Táto jednoduchá a elegantná nádoba z kolekcie Tower je určená na skladovanie oleja a nemala by chýbať v kuchyni žiadneho gurmána. Špeciálny lievik uľahčuje nalievanie a veko zabraňuje náhodnému vyliatiu.
Tento vynikajúci produkt Biela nádoba na olej Yamazaki Tower, 250 ml nájdete práve teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii dochucovanie! Mrknite na ešte ostatné produkty z našej rubriky za super cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené kúsky od značky YAMAZAKI. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Často vyhľadávaný produkt Biela nádoba na olej Yamazaki Tower, 250 od výrobcu YAMAZAKI nájdete v našej internetovej ponuke výhodne! Ponuky od 15,99 EUR.