Biela kovová pojazdná stolička na kolieskach s nastaviteľnou výškou Geese Industrial Style

Nevšedný, módny a osobitý. Nachádzate sa v týchto troch slovách aj vy? Tak ste tu správne. Kolekcia Industrial Style od značky Geese je ódou na... viac informácií »
Biela kovová pojazdná stolička na kolieskach s nastaviteľnou výškou Geese Industrial Style
Značka: Geese
199 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nevšedný, módny a osobitý. Nachádzate sa v týchto troch slovách aj vy? Tak ste tu správne. Kolekcia Industrial Style od značky Geese je ódou na...

Nevšedný, módny a osobitý. Nachádzate sa v týchto troch slovách aj vy? Tak ste tu správne. Kolekcia Industrial Style od značky Geese je ódou na industriálny štýl bývania, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube. Niet sa čomu čudovať. Biele alebo čierne prevedenie sa dá ľahko nakombinovať do interiéru a kov sa postará o pocit jedinečnosti.

O kolekcii Industrial Style:
Inšpirovaná továrenskými halami, chladnými materiálmi a monotónnymi farbami. Taká je táto kolekcia, ktorá sa na prvý pohľad môže tváriť nevľúdne, ale je maska. Len čo sa vám dostane svojím dizajnovým prevedením pod kožu, už nebudete chcieť nič iné.

Upozornenie: keďže ide o kolekciu v industriálnom štýle, mierne poškodenia laku či hrdza nachádzajúce sa najmä na okrajoch výrobku sú zámerné.
Často hľadaný tovar Biela kovová pojazdná stolička na kolieskach dá sa zaobstarať tiež na našom webe v sekcii šamlíky a stoličky. Mrknite na ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie jednoducho online. Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od značky Geese. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Biela kovová pojazdná stolička od populárnej značky Geese pohodlne zaobstaráte u nás za výhodné peniaze! Teraz môžete mať za 199 EUR.