Biela kovová nástenka Reminder, 60 × 60 cm

Na spomienky a pripomenutie. Na túto štýlovú kovovú nástenku môžete pripevniť fotografie z dovolenky, lístky z kina alebo úlohy, ktoré treba... viac informácií »
Biela kovová nástenka Reminder
Na spomienky a pripomenutie. Na túto štýlovú kovovú nástenku môžete pripevniť fotografie z dovolenky, lístky z kina alebo úlohy, ktoré treba...

Na spomienky a pripomenutie. Na túto štýlovú kovovú nástenku môžete pripevniť fotografie z dovolenky, lístky z kina alebo úlohy, ktoré treba splniť. Bude vyzerať perfektne nad vaším pracovným stolom ale aj na chodbe. Všetky veci sa dajú ľahko pripevniť pomocou desiatich roztomilých kolíkov, ktoré sú súčasťou balenia.

Poznámka: polica sa musí zakúpiť samostatne, nie je súčasťou balenia.Dizajnový tovar Biela kovová nástenka Reminder, 60 je dostupný tiež tu na stránkach v populárnej sekcii . Preskúmajte ešte podobné produkty z našej rubriky na pár kliknutí. U nás ponúkame viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kúsky značky Evila Originals. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúci výrobca Evila Originals má k dispozícii kvalitné produkty. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Podarený produkt Biela kovová nástenka Reminder, 60 od obľúbeného výrobcu Evila Originals jednoducho získate práve tu za najnižšiu cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 41,90 EUR.