Biela kovová detská posteľ Vipack New York, 90 × 200 cm

Väčšie deti ju budú milovať. Biela kovová posteľ je moderná, štýlová a ľahko sa udržiava. Miesto pre spánok je jedným z najdôležitejších a... viac informácií »
Biela kovová detská posteľ Vipack New York
Značka: Vipack
369 EUR
Kúpiť v e-shope »
Väčšie deti ju budú milovať. Biela kovová posteľ je moderná, štýlová a ľahko sa udržiava. Miesto pre spánok je jedným z najdôležitejších a...

Väčšie deti ju budú milovať. Biela kovová posteľ je moderná, štýlová a ľahko sa udržiava. Miesto pre spánok je jedným z najdôležitejších a obzvlášť u detí je potrebné dbať na to, aby plnil svoju funkciu dokonale.

Súčasťou postele je rošt. Vhodná veľkosť matraca je 90 x 200 cm, je však potrebné dokúpiť presne taký, ktorý bude na mieru individuálnym potrebám. Na Bonami máme veľký výber matracov s možnosťou vrátenia do 45 dní po jeho vyskúšaní.

Belgická značka Vipack srší skvelými nápadmi na chytré riešenia priestoru a neustále svojich zákazníkov zásobuje inovatívnymi kusmi nábytku. Použité materiály zodpovedajú všetkým bezpečnostným normám Európskej únie a každý detail je precízne spracovaný.
Kvalitný tovar Biela kovová detská posteľ Vipack New York, 90 × 200 cm môžete dostať tiež tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii detské postele. Teraz si môžete vybrať nové kúsky z tejto populárnej kategórie v akcii! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Vipack má v stálej ponuke skvelé výrobky.

Tento veľmi obľúbený tovar Biela kovová detská posteľ od značky Vipack pohodlne získate teraz vo výpredajové akciu! V súčasnosti za 369 EUR.