Biela komoda Tenzo Uno, šírka 148 cm

Milujete extrémnu jednoduchosť a čistú bielu farbu? Siahnite po tejto bielej komode, ktorú šikovne využijete ako v obývacej izbe, tak spálni. Schovať... viac informácií »
Biela komoda Tenzo Uno
Značka: Tenzo
599 EUR
Kúpiť v e-shope »
Milujete extrémnu jednoduchosť a čistú bielu farbu? Siahnite po tejto bielej komode, ktorú šikovne využijete ako v obývacej izbe, tak spálni. Schovať...

Milujete extrémnu jednoduchosť a čistú bielu farbu? Siahnite po tejto bielej komode, ktorú šikovne využijete ako v obývacej izbe, tak spálni. Schovať do nej môžete knižky, oblečenie i iné domáce doplnky.

Úchytka dverí je zabudovaná priamo do dvierok, takže o ňu nezavadíte. Zároveň tvorí výrazný prvok dizajnu skrinky.

O kolekcii Uno:

Táto kolekcia je navrhnutá Olivierom Toulouse a tým smerom, aby sa každý jednotlivý kúsok nábytku mohol použiť v akejkoľvek miestnosti pre akúkoľvek funkciu. Jediné, čo vás obmedzuje, je vaša predstavivosť. Zrelé farby kolekcie Uno vytvárajú moderné nádych a sú vhodné pre všetky moderné domácnosti.

Kolekcia Uno vyhrala v súťaži German Design Award 2019 v kategórii Excellent Product Design – Furniture. Tento akčný produkt Biela komoda Tenzo Uno, šírka možno zaobstarať priamo na našom webe v populárnej kateogrii komody. Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie ľahko online. Populárna značka v očiach zákazníkov Tenzo pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúci tovar. Urobte si radosť.

Zaujímavý kus Biela komoda Tenzo Uno, od našej známej značky Tenzo môžete si kúpiť v súčasnosti v zľave! Práve teraz za skvelú cenu 599 EUR.