Biela komoda Tenzo Svea, délka 170 cm

Unikátny a žiadaný tovar Biela komoda Tenzo Svea, délka od značky s tradíciou a dobrou povesťou Tenzo je k dispozícii aktuálne na webe v zľave! Na zohnanie práve v akcii za 949 EUR. EAN: 7394084085323
Biela komoda Tenzo Svea
Značka: Tenzo
949 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Kolekcia Svea snúbi minimalizmus z ďalekého Švédska s jemnou a čistou bielou farbou, ktorá vystihne eleganciu každej miestnosti.

Nájdite si tú správnu komodu, ktorá perfektne doplní vašu spálňu i obývačku. Ľahko do nej uschováte oblečenie, knižky i domáce doplnky, ktoré práve nepotrebujete mať vystavené.

O spoločnosti Tenzo:

Továreň značky Tenzo sa nachádza v štvrti Smålandsstenaru, región Gnosjö vo Švédsku. Švajčiarsko, Benelux a Škandinávia.

Značka Tenzo bola založená v roku 1934 výrobcom Davidom Johansson. Dnes je Tenzo jedným z najväčších švédskych výrobcov nábytku. A práve v dizajne sa so značkou Tenzo vyniknúť. Má špičkový tím návrhárov , ktorí majú kompetencie v rôznych oblastiach a ktoré sa týkajú rôznych kúskov, ktoré idú s dobou.
Veľa podarený produkt možno nakúpiť aktuálne tu u nás zaradený v rubrike komody. Pripravili sme pre vás parádne produkty z tejto kateógrie za výpredajovú cenu!