Biela komoda s doskou v dekore duba s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join

Moderná biela v kombinácii s dekorom dreva je stávkou na istotu. Tradičné spojenie farieb a materiálov je nadčasovou záležitosťou, ktorá vás bude... viac informácií »
Biela komoda s doskou v dekore duba s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome Join
Značka: TemaHome
849 EUR
Kúpiť v e-shope »
Moderná biela v kombinácii s dekorom dreva je stávkou na istotu. Tradičné spojenie farieb a materiálov je nadčasovou záležitosťou, ktorá vás bude...

Moderná biela v kombinácii s dekorom dreva je stávkou na istotu. Tradičné spojenie farieb a materiálov je nadčasovou záležitosťou, ktorá vás bude baviť aj po niekoľkých rokoch. Komody z kolekcie Join sú krásnou ukážkou toho, ako môžete nádherne zladiť jednoduchý nábytok so sympatickou kresbou dreva.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.
Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je trebárs Fernando Brizio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnosť k prírode:

Na výrobu jednotlivých kúskov sa využívajú iba obnoviteľné zdroje, a čo sa dreva týka, v žiadnej z kolekcií nenájdete produkt z dreva z ohrozeného stromu. Starostlivo tiež kontrolujú, aký dopad majú aktivity TemaHome na životné prostredie.
Kvalitu zaisťujú certifikáty kvality, ako je ISO 9001 alebo ISO 14001. Žiadaný tovar môžete nájsť práve teraz na našich stránkach v známej rubrike komody! Teraz nájdete akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalší kvalitný tovar od dodávateľa TemaHome. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento veľmi obľúbený produkt Biela komoda s doskou v dekore duba s 2 zásuvkami a 2 dvierkami TemaHome od kvalitnej spoločnosti TemaHome jednoducho zaobstaráte tu teraz práve výhodne. Ceny od 849 EUR.