Biela kameninová miska Bloomingville Cross, ⌀ 11,5 cm

Stráviť Vianoce v útulnom škandinávskom zrube a sledovať, ako za oknami sneží? Aj my by sme si nechali takú idylku páčiť. Krásami severu... viac informácií »
Biela kameninová miska Bloomingville Cross
Značka: Bloomingville
8,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stráviť Vianoce v útulnom škandinávskom zrube a sledovať, ako za oknami sneží? Aj my by sme si nechali takú idylku páčiť. Krásami severu...

Stráviť Vianoce v útulnom škandinávskom zrube a sledovať, ako za oknami sneží? Aj my by sme si nechali takú idylku páčiť. Krásami severu inšpirovaná značka Bloomingville robí tento sen dosiahnuteľnejším pre všetkých z nás, ktorí sa bez Popolušky a rodinného kruhu nezaobídu.

Minimalistické a zároveň slávnostné motívy kameninového riadu dodajú šarm štedrovečernej tabuli aj nekonečným hodom pri maratóne rozprávok. Ich odolný materiál, elegantné motívy sú zárukou, že vás neomrzí ani po mnohých sezónach.
Tento lacný tovar dostanete priamo tu a teraz na našich stránkach v sekcii misky! Teraz môžete nájsť akčné produkty v spomínanej kategórii v akcii! Obľúbená značka zákazníkov Bloomingville dlhodobo vyrába vysoko kvalitný tovar.

Tento neodolateľný tovar Biela kameninová miska Bloomingville Cross, ⌀ 11,5 od poprednej značky Bloomingville ľahko môžete zaobstarať práve dnes skutočne lacno. Práve teraz za 8,90 EUR.