Biela dvojlôžková posteľ z bieleho bukového dreva Skandica Visby Modena, 160 x 200 cm

Posteľ Modena pôsobí elegantným dojmom. Má zaoblené čelo a je čalúnená mäkkou látkou príjemnou na dotyk. Pozostáva z konštrukcie z bukového... viac informácií »
Biela dvojlôžková posteľ z bieleho bukového dreva Skandica Visby Modena
Značka: Skandica
1 190 EUR
Kúpiť v e-shope »
Posteľ Modena pôsobí elegantným dojmom. Má zaoblené čelo a je čalúnená mäkkou látkou príjemnou na dotyk. Pozostáva z konštrukcie z bukového...

Posteľ Modena pôsobí elegantným dojmom. Má zaoblené čelo a je čalúnená mäkkou látkou príjemnou na dotyk. Pozostáva z konštrukcie z bukového dreva s mikrospojmi a jednotlivé prvky sú k sebe pripevnené silnými skrutkami. Vďaka tomu posteľ nevŕzga a je stabilná. Nohy sú dostatočne vysoké, aby sa robotický vysávač zmestil pod posteľ.

Bukové drevo je dvakrát brúsené, morené a potom pokryté dvojitou vrstvou laku. To všetko vytvára príjemný vzhľad a zvyšuje jeho odolnosť. Skvelým prvkom je vysoké čalúnené čelo so zvislým prešívaním a dreveným rámom so zaoblenými hranami. Čalúnenie je vyrobené z látky Cassablanca, ktorá je mäkká, mierne lesklá a pôsobí ako plyš. 1 mm dlhý vlas mení pri používaní polohu a vytvára trblietavý efekt.Tento vynikajúci kus môžete nakúpiť práve tu na stránkach zaradený v kategórii dvojlôžkové manželské postele! Pripravili sme pre vás zľavnené kusy zo spomínanej rubriky v akcii! Populárna značka v očiach zákazníkov Skandica pre vás pripravuje vynikajúci sortiment A to ešte nie je všetko! U nás ponúkame viac, u nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov od výrobcu Skandica. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Biela dvojlôžková posteľ z bieleho bukového dreva Skandica Visby Modena, 160 x 200 originál od výrobcu Skandica nájdete tu a teraz vo výpredajové akciu! Práve teraz za skvelú cenu 1 190 EUR.