Biela dvojdverová šatníková skriňa BELLAMY Nomi

O kolekcii Nomi Kolekcia Nomi bola inšpirovaná dvoma tvarmi - kruhom a trojuholníkom. Trojuholník symbolizuje domov, úkryt a útočisko. Kruh zase rodinu... viac informácií »
Biela dvojdverová šatníková skriňa BELLAMY Nomi
Značka: BELLAMY
599 EUR
Kúpiť v e-shope »
O kolekcii Nomi Kolekcia Nomi bola inšpirovaná dvoma tvarmi - kruhom a trojuholníkom. Trojuholník symbolizuje domov, úkryt a útočisko. Kruh zase rodinu...

O kolekcii Nomi
Kolekcia Nomi bola inšpirovaná dvoma tvarmi – kruhom a trojuholníkom. Trojuholník symbolizuje domov, úkryt a útočisko. Kruh zase rodinu a nové dobrodružstvá.

Nomi v sebe skrýva eleganciu a jednoduchosť. Jej dominantným prvkom sú tlmené farby, ktoré sú súčasťou najnovších trendov v interiérovom dizajne.

O značke Bellamy
Poľská značka Bellamy vyrába detský nábytok so starostlivosťou a láskou už viac ako 30 rokov. V ich širokom sortimente nájdete produkty od detských kolísok až po postele pre dospievajúce deti.
Vytvorte deťom bezpečný svet, ktorý bude zároveň plný dizajnu a elegancie.

Čím sa Bellamy líši od iných výrobcov detského nábytku?
• Používajú bezpečné laky a nátery, ktoré nespôsobujú deťom alergiu.
• Ponúkajú veľké množstvo kolekcií a variabilných riešení.
• Pýšia sa čistým a originálnym dizajnom.
• Neboja sa experimentovať. Za jednotlivými kolekciami stojí rad návrhárov.
• Prinášajú inovatívne a bezpečné riešenia. Veľmi obľúbený produkt možno zohnať bezprostredne tu na našich stránkach zaradený v rubrike detské šatníkové skrine. Teraz nájdete ďalšie kusy zo spomínanej kategórie v akcii. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa BELLAMY. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ BELLAMY môže ponúkať vysoko kvalitné výrobky. Presvedčte sa!

Tento akčný a v zľave produkt Biela dvojdverová šatníková skriňa od poprednej spoločnosti BELLAMY máte možnosť nájsť tady za výhodnú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 599 EUR.