Biela dóza na chlieb s bambusovým poklopom Wenko Kubo

Bambusová doska je odnímateľná, možno ju dokonca použiť ako krájaciu dosku alebo o ňu môžete oprieť tablet, PC či smartphone (napríklad na... viac informácií »
Biela dóza na chlieb s bambusovým poklopom Wenko Kubo
Značka: Wenko
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Bambusová doska je odnímateľná, možno ju dokonca použiť ako krájaciu dosku alebo o ňu môžete oprieť tablet, PC či smartphone (napríklad na...

Bambusová doska je odnímateľná, možno ju dokonca použiť ako krájaciu dosku alebo o ňu môžete oprieť tablet, PC či smartphone (napríklad na čítanie receptov).

Ventilačné otvory na zadnej strane škatule zaisťujú optimálnu cirkuláciu vzduchu.Neodolateľný produkt Biela dóza na chlieb s ide získať okrem iného tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike chlebníky! Pripravili sme iné produkty v spomínanej sekcii za outletovú cenu. Vehlasný výrobca Wenko dlhodobo predáva skvelý tovar Veď to vidíte sami! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od značky Wenko. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Biela dóza na chlieb s bambusovým poklopom od obľúbenej značky so zárukou kvality Wenko môžete zohnať v súčasnosti za parádnu cenu! Teraz len za 48,90 EUR.