Biela detská vyvýšená posteľ so šmykľavkou Flexa White, 90 x 200 cm

Podporte detskú hravosť s bielou posteľou so šmykľavkou od Flexa. Povrch postele je vyrobený z drevotrieskovej dosky s lakovanou povrchovou úpravou.... viac informácií »
Biela detská vyvýšená posteľ so šmykľavkou Flexa White
Značka: Flexa
999 EUR
Kúpiť v e-shope »
Podporte detskú hravosť s bielou posteľou so šmykľavkou od Flexa. Povrch postele je vyrobený z drevotrieskovej dosky s lakovanou povrchovou úpravou....

Podporte detskú hravosť s bielou posteľou so šmykľavkou od Flexa. Povrch postele je vyrobený z drevotrieskovej dosky s lakovanou povrchovou úpravou. Dopĺňajú ho nohy z dubového dreva. Má zábrany na všetkých stranách, takže sa nemusíte obávať, že by vaše dieťa v noci preliezlo cez okraj postele. Biela farba v kombinácii s drevenými detailmi vytvára skvelý kus nábytku, ktorý ľahko zladíte s interiérom v škandinávskom štýle.
V zľave tovar môžete kúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii detské postele! Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto kateógrie za super cenu!

Akčný a v zľave produkt Biela detská vyvýšená posteľ so šmykľavkou Flexa White, 90 x 200 cm originál od značky Flexa je možné zakúpiť v súčasnosti za extra cenu! Ponuky od 999 EUR.