Biela detská komoda s 2 lakovanými zásuvkami z borovicového dreva Flexa Classic

Úložný diel z kolekcie Classic si priam pýta kombináciu s ostatnými kúskami z tejto rady. Ideálne padne pod vysoké detské postele , ale bude sa... viac informácií »
Biela detská komoda s 2 lakovanými zásuvkami z borovicového dreva Flexa Classic
Značka: Flexa
479 EUR
Kúpiť v e-shope »
Úložný diel z kolekcie Classic si priam pýta kombináciu s ostatnými kúskami z tejto rady. Ideálne padne pod vysoké detské postele , ale bude sa...

Úložný diel z kolekcie Classic si priam pýta kombináciu s ostatnými kúskami z tejto rady. Ideálne padne pod vysoké detské postele , ale bude sa vynímať aj v priestore. Porastie spoločne s vaším dieťaťom, spočiatku poslúži na potreby pre bábätko, na hračky a neskôr na pubertálne tajnosti.

Vďaka svojmu čistému škandinávskemu dizajnu sa prispôsobí každej vekovej skupine. Precízne spracovanie a kvalitný materiál zaručí, že vydrží potomstvu až do dospelosti a ani vtedy sa ho nebude chcieť zbaviť. Tento kúsok z borovicového masívu nechá vyniknúť svoju prekrásnu kresbu.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi výrobkami podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste. Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály.

Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award. Tento kvalitný a žiadaný tovar Biela detská komoda s 2 lakovanými zásuvkami z borovicového dreva Flexa Classic máte možnosť zohnať ešte na našom webe v kategórii detské komody. Pozrite sa na unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky od dodávateľa Flexa. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca Flexa dlhodobo dodáva vynikajúce produkty. Presvedčte sa!

Akčný a v zľave výrobok Biela detská komoda s 2 lakovanými zásuvkami z borovicového dreva Flexa Classic od výrobcu so skvelou povesťou Flexa máte možnosť zaobstarať bezpečne online skutočne výhodne. V akcii za cenu 479 EUR.