Biela bavlnená kúpeľňová predložka L’appartement Tile, 50 x 80 cm

Elegantná turecká značka L'appartement ponúka výnimočnú kvalitu spracovania a luxusný komfort. Jeho nadčasový dizajn umocňuje vzorkovaná textúra,... viac informácií »
Biela bavlnená kúpeľňová predložka L'appartement Tile
Elegantná turecká značka L'appartement ponúka výnimočnú kvalitu spracovania a luxusný komfort. Jeho nadčasový dizajn umocňuje vzorkovaná textúra,...

Elegantná turecká značka L’appartement ponúka výnimočnú kvalitu spracovania a luxusný komfort. Jeho nadčasový dizajn umocňuje vzorkovaná textúra, ktorá zároveň zvyšuje celkové absorpčné vlastnosti.

Je vyrobená zo 100 % bavlny a medzi ostatnými podobnými výrobkami vyniká svojou jemnosťou a výnimočnou savosťou, ktorú dokážu poskytnúť len prírodné materiály. Každý váš krok bude sprevádzať pocit pohodlia.

Chráni vás pred chladom a zabraňuje šíreniu mokrých stôp na podlahe, keď vyjdete z vane alebo sprchy. Je tiež jednoduchý na údržbu – možno ho prať pri 40 °C.

Veľa podarený kus Biela bavlnená kúpeľňová predložka L'appartement od nášho výrobcu L'appartement ide získať aktuálne na našej webovej stránke navždy výhodne! Ponuka od 103 EUR.