Béžový vonkajší koberec Universal Cork, 55 x 110 cm

Tento koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru... viac informácií »
Béžový vonkajší koberec Universal Cork
Značka: Universal
19,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru...

Tento koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si s ním tak môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť. Tento kvalitný tovar máte možnosť získať taktiež tu na našich stránkach v sekcii vonkajšie koberce! Pozrite sa na skvelé výrobky zo spomínanej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Tento výrobca Universal dlhodobo vyrába veľmi kvalitný sortiment. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Zľavový produkt Béžový vonkajší koberec Universal od spoločnosti so skvelým menom Universal ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz za mimoriadne nízku cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 19,49 EUR.