Béžový vlnený koberec Universal Kiran Liso, 120 x 170 cm

Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny... viac informácií »
Béžový vlnený koberec Universal Kiran Liso
Značka: Universal
111 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny...

Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny a 20 % bavlny.

Medzi charakteristické vlastnosti patrí najmä vysoká odolnosť proti nečistotám, dlhá životnosť a v neposlednom rade aj nezameniteľná mäkkosť na dotyk. Vďaka nadčasovým zemitým farbám navyše nikdy nevyjde z módy. Obľúbený a akčný tovar možno zohnať už dnes na našich stránkach umiestnený v sekcii koberce! Pozrite sa na ešte podobné produkty v spomínanej sekcii za outletovú cenu.

Tento neodolateľný výrobok Béžový vlnený koberec Universal Kiran Liso, 120 x 170 cm od spoločnosti s výborným menom Universal jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz práve vo výpredajové akciu. Stojí teraz u nás 111 EUR.