Béžový rámček na 5 fotografií Styler Malmo, 51 × 27 cm

Fotografie nemusia len čakať večnosť na disku, než si na ne niekto spomenie. Vyhraďte si pekné popoludnie a vyberiete tie najkrajšie rodinné momentky... viac informácií »
Béžový rámček na 5 fotografií Styler Malmo
Značka: Styler
22,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Fotografie nemusia len čakať večnosť na disku, než si na ne niekto spomenie. Vyhraďte si pekné popoludnie a vyberiete tie najkrajšie rodinné momentky...

Fotografie nemusia len čakať večnosť na disku, než si na ne niekto spomenie. Vyhraďte si pekné popoludnie a vyberiete tie najkrajšie rodinné momentky alebo zážitky z ciest. Vyvolané a vystavené v krásnom ráme pekne pohromade vám budú robiť oveľa väčšiu radosť.

Rozmery fotografií v rámčeku:
2x: 10 x 10 cm
2x: 10 x 15 cm
1x: 15 x 21 cm
Tento najpredávanejší produkt Béžový rámček na 5 fotografií Styler Malmo, 51 × 27 cm môžete zaobstarať bez problémov tu na webe v populárnej rubrike rámčeky. Pripravili sme nové výrobky v spomínanej kategórii za internetové ceny! Vedúci dodávateľ Styler má v ponuke top sortiment.

Obľúbený a kvalitný produkt Béžový rámček na 5 od dodávateľa s dlhou históriou Styler nájdete v aktuálnej ponuke skutočne lacno. Ponuky od 22,90 EUR.