Béžový pléd Tiseco Home Studio Rabbit, 140 × 180 cm

Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju... viac informácií »
Béžový pléd Tiseco Home Studio Rabbit
Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju...

Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju použite ako štýlový pléd na posteľ. Počas mrazivých zimných nocí sa bude hodiť aj ako prídavná prikrývka.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.V zľave produkt Béžový pléd Tiseco Home Studio Rabbit, 140 × 180 cm máte možnosť zohnať bez problémov tu na našich stránkach zaradený v rubrike deky. Teraz môžete kúpiť výnimočné produkty z tejto populárnej kategórie z pohodlia domova.

Akčný a v zľave tovar Béžový pléd Tiseco Home od populárneho výrobcu Tiseco Home Studio ľahko získate tu navždy výhodne. Iba teraz za 82,90 EUR.